Hizmet ve eğlence sektörünün ulaştığı en üst noktayı baz aldığımızda görüyoruz ki; görsellik ve uyum sektördeki kurumların müşteri memnuniyetleri için önem vermek zorunda oldukları öncelikli iki kavram olarak ortaya çıkmış durumda. Bu doğrultuda hizmete açılan kurumlar, özellikle iç mimari açıdan her geçen gün sınırları zorlamaya devam ediyor.

REGANS olarak bu hızlı gelişimin içinde sektördeki sorumluluğumuzun farkındayız. En önemli imalat kalemi olarak açık büfe sistemlerini ön plana çıkartıyoruz. Kurumların görsellik ve uyum açısından geldikleri son noktayı da zorluyoruz ve tasarımsal açıdan kurumsal kimliklerini en iyi şekilde tamamlayacak açık büfe sistemlerini imal ediyoruz.

Açık büfe sektörünün duayen isimlerinden oluşan kadromuz ile “MONOTECH” markası altında, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma ve tekrar tercih edilebilme unsurunu oluşturma amaçları doğrultusunda, sektördeki kurumlara iyi bir partner olmaya çalışıyoruz.

AÇIK BÜFE – TASARIM

Tasarım olgusunun hayal gücü ile doğru orantılı olduğunu görüyoruz ve hayal gücümüzü zorlamayı seviyoruz. Bu prensibimiz ışığında müşterilerimizin hiç ummadıkları sonuçlar ile onları şaşırtıyoruz.

Daha çok doğal malzemeler eşliğinde, kalite ve işlevselliği en ön planda tutarak tasarladığımız açık büfe sistemleri ile sektördeki açık büfe kavramını bir adım öteye taşımış durumdayız.

İki boyutlu yerleşim projeleriyle onaylanan tasarımlarımızı, 3D renderlar ile destekleyip, sistemlerin sonlanmış hallerini müşterilerimize sunarak, doğabilecek tüm soru işaretlerini de cevaplamış oluyoruz. Sonuç olarak ortaya çıkan tasarımlar, kurumların kendilerini yansıttıkları en önemli ürünleri oluyor.

AÇIK BÜFE REFERANSLARIMIZ