REGANS, yurt içinde ve yurt dışında, otelcilik sektörü başta olmak üzere, eğlence merkezleri, zincir restoran ve kafe işletmeleri ile projeye dayalı inşaat ve dekorasyon alanında hizmet vermek üzere, dört firmanın, otuz yıllık bilgi ve tecrübenin bir araya getirilmesi ile kurulmuş bir anonim şirkettir.

1983 yılından beri, Antalya/Alanya’da, özellikle otel ekipmanları imalat ve satışı konusunda faaliyet gösteren TULUKLAR A.Ş.

1997 yılından beri, İstanbul ve Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren KARDEŞLER İNŞ. LTD. ŞTİ.

2006 yılından beri, İstanbul ve Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren AYDA YAPI MİMARLIK VE DEKORASYON şirketi ile,

2010 yılından beri, otel ekipmanları konusunda Türkiye’nin pek çok bölgesinde faaliyet gösteren VERVE İSTANBUL LTD. ŞTİ. bir araya gelerek, proje, tasarım, dekorasyon, proje yönetimi ve ekipman konusunda hizmet vermek için, REGANS PROJE YÖNETİMİ ve AĞIRLAMA EKİPMANLARI ANONİM ŞİRKETİ’ni kurmuşlardır.

Şirket kurucularının, yurt içinde ve yurt dışında kafeterya, restoran, otel, hastane, apartman, yalı, villa, fabrika, depo, camii ve havaalanı inşaatı gibi yüzlerce eserleri mevcuttur. Kendimize spesifik ve rakipsiz bir iş alanı oluşturmak için, özellikle otel ve zincir eğlence sektörünü seçerek bu konuda, proje, proje yönetimi, mimari hizmetler, tasarım, uygulama ve ekipman da dahil olmak üzere anahtar teslimi hizmet vermekteyiz.

regans-hakkimizda

DÜŞÜNCE VE HEDEFİMİZ

Piyasada, otel, cefe, restoran, kafeterya vs. gibi işletme sahibi olmak isteyen müteşebbisler, projenin planlamasından açılışına kadar geçen süre içerisinde pek çok sorun ile karşılaşmaktadırlar.

REGANS A.Ş. bu tür sorunları ortadan kaldırmak ve sektöre proje aşamasından faaliyete başlama zamanına kadar, farklı bir anlayışla hizmet sunmak için kurulmuştur. REGANS A.Ş. sektörde proje, proje yönetimi, inşaat, dekorasyon ve ekipman konusunda hizmet veren çözüm odaklı firmadır. Yatırımcıların doğru yönlendirilmesi, zaman ve kaynaklarının verimli kullanılmasını sağlamak başlıca görevlerimizdendir.

Yatırımcıların tarz ve düşüncelerini destekleyecek şekilde konsept oluşturulması, oluşan konseptin projelendirilmesi, fizibilite ve maliyet analizinin çıkartılması, inşaat ve dekorasyon işlerinin yapılması, sabit ve hareketli mobilya ile birlikte her türlü ağırlama ekipmanları ihtiyacının da tarafımızdan karşılandığı, anahtar teslimi şeklinde hizmet sunmaktayız.

,REGANS A.Ş. geçmişten gelen tecrübesi, kurumsal yapısı, kadrosu ve çözüm ortakları ile birlikte otel ve eğlence sektöründe, hız, kalite ve ekonomik maliyetin tek adresidir.